top of page

So Plumped 👄

💠Produkti me i pelqyer ne Amerike

💠I pasur me vitamine E

💠Ka efekt fryres ne buzet tuaja

💠Ska me plasaritje por vec hidratim

Italdeluxe So Plumped

Lek600,00Price
  • So Plumped i pasur me vitamine E, ju jep ndjesine e freskise dhe buzeve te fryra.

bottom of page