top of page

Lipgloss me arome frutash

-Hidratues dhe i pasur me vitamine E

-Vjen ne 6 aroma te ndryshme

๐Ÿ‘๐Ÿ“๐Ÿ‡๐Ÿ’๐Ÿ๐Ÿ‰

Fruit Burst Lipgloss

Lek500,00Price
    bottom of page