top of page

Sugar Lip Scrub
✨Scrub i bute i cili nuk ju bezdis gjate perdorimit
✨Perbehet nga sheqer natyral i cili eksfolion buzet tuaja duke i lene ato te buta dhe te lemuara
✨Vjen ne 6 aroma frutash

BeautyTreats Sugar Lip Scrub

Lek700,00Price
    bottom of page